Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

strana: 1... « 3456 78
Osobní profil jenda82 | 13.12.2010 13:25
Taky se přidám se svou troškou do mlýna: obranná hra se mi opravdu líbila, pár okének tam bylo, ale na začátek super, hlavně 2. a 3. třetina proti United B, Jirka super výkon v brance a musim pochválit třetí útok. Osobně si myslim, že mohli párkrát skočit i do druhého zápasu, zvlášť po tom jak to zvládali ubránit v prvním zápase, alespoň by si první a druhý útok víc odpočinul a měl více energie do útočení. Na založení útoku ještě zapracujeme, to nám nešlo a koukneme taky na standartky
Osobní profil umpalumpa | 13.12.2010 13:19
Prosím všechny ty, kteří mají nafasované rozlišováky aby je přinesli vyprané ve čtvrtek nebo v neděli na trenink díky!!!
Osobní profil umpalumpa | 13.12.2010 12:38
Tak hoši krátký souhrn včerejška:
OBRANÁ HRA byla o 50% lepší než v předešlých turnajích. Útočná fáze v plínkách přístup hráčů k tréninku a k turnaji katastrofální. Že Macek odejde třetinu před koncem, Tomáš Beneš ani nemá potřebu se zúčastnit zápasu. Děkuji Pájovi,Zbyňovi,Martinu Lukšovi-je jasné že nemůžou hrát všichni všechny zápasy.Každý kdo hrál kolektivní sport musí pochopit, že josu hráči na střídačku a ti by naopak měli udělat vše proto aby se ze střídačky dostali!!! Máme teď před sebou jasný cíl pro konec sezóny a to je =4b+15b=celkem 19b!!! toto je minimum
Osobní profil jenda82 | 10.12.2010 8:49
Dnes v 16.30 na ČT4 mistrovství světa ve Finsku ve florbalu, semifinále Česko:Finsko. Doporučuju se na to podívat, pro inspiraci
Osobní profil umpalumpa | 09.12.2010 23:30
Trenink 12.12.2010 od 20.00 Hodějovicese bude konat!!!
Osobní profil Suli | 09.12.2010 12:07
Tak to jsou pekny kurvy. Rikali, ze kdyz si dovezem ten kelen, tak nic nedostanem.
Za poradatelstvi to bylo za pozdni poskytnuti soupisek, ale za co je ten treti flastr, to nevim.
Osobní profil umpalumpa | 09.12.2010 10:41
Tak jsem koukal, že jsme dostali pokutu 500+200+200Kč za pořadatelskou službu a zdravotníky moc pěknýýýý
Osobní profil jenda82 | 07.12.2010 13:23
Bývá to tak, časem se takový rozdíly smažou
Osobní profil Suli | 07.12.2010 13:16
Jasne, konec trochu podcenili.
Nekteri hraci se zlobi, ze tyto zapasy degradujou sampionat. Asi jo, ale je to nutny zlo. Hokej si tim taky prosel a nejen hokej.
Osobní profil jenda82 | 07.12.2010 13:11
S Norama ztratit výsledek 4:1 během posledních devíti minut mi nepřijde zrovna dobrý.. Snad se z toho poučí Ale koukal jsem ve skupině C hráli švedi s Austrálií 39:1(11:1,14:0,14:0)! To je co minuta a půl to gól To je na ručník do ringu..
Osobní profil Suli | 07.12.2010 12:46
Ano, sleduju. Dva zapasy o hovne a treti s Norama pekne hranej alespon na remizu podle planu.
Osobní profil jenda82 | 07.12.2010 12:40
Sledujete právě probíhající mistrovství světa ve Finsku?
Osobní profil jenda82 | 06.12.2010 13:51
To Michelin: ty nečteš emaily?
Osobní profil Michelin | 06.12.2010 13:50